Váš prehliadač je zastaralý

Prehliadač internet explorer už nie je podporovaný. Použite iné prehliadače, aby ste mohli webovú stránku využívať lepšie.

Likvidácie škôd

Poskytujeme nezávislé, globálne jednotné služby likvidácie škôd na diaľku a na mieste pre poisťovníctvo na celom svete s vysokokvalifikovanými odborníkmi vo všetkých oblastiach, ktoré sa týkajú najmä automobilového priemyslu, majetku a zodpovednosti za škodu.

Likvidácie škôd

DEKRA je na celom svete partnerom poisťovní pri poskytovaní služieb likvidácie škôd. Naši špecialisti na likvidáciu škôd disponujú odbornými znalosťami a praktickými skúsenosťami, ktoré našim zákazníkom prinášajú konzistentnú kvalitu. Či už ide o jednoduchú škodu na vozidle, alebo o zložitú poistnú udalosť v oblasti zodpovednosti za škodu, odborníci spoločnosti DEKRA ponúkajú služby najvyššej kvality.

Okrem bohatých skúseností DEKRA využíva najnovšie inovatívne nástroje a technológie, vďaka čomu dodržiava sľuby našich kľúčových zákazníkov v oblasti pomoci na mieste alebo na diaľku. Využívaním našich riešení si môžete byť istí, že naše hodnoty - odhodlanie, spoľahlivosť, flexibilita a dostupnosť - budú vždy kľúčové pri poskytovaní našich služieb podľa vašich špecifických potrieb.

Načítať viac

Nenašiel sa žiadny výsledok.