Váš prehliadač je zastaralý

Prehliadač internet explorer už nie je podporovaný. Použite iné prehliadače, aby ste mohli webovú stránku využívať lepšie.

Akcia pre seniorov

Máte 62 rokov alebo viac?

Využite možnosť navštíviť nás v menej rušných otváracích hodinách po 11:00 a získajte ZĽAVU 11% na pravidelnú technickú a pravidelnú emisnú kontrolu. AKCIA prebieha od 12.04.2021 do odvolania na všetkých našich STK DEKRA Slovensko každý pracovný deň po 11:00.

Akcia pre seniorov

Na základe skúseností z predchádzajúcich rokov sme sa rozhodli motivovať slovenských seniorov, aby k nám prichádzali v menej rušných otváracích hodinách. Mnohí k nám prichádzajú ráno alebo doobeda, keď sa to u nás hemží partnermi z dopravných spoločností, vodičmi kamiónov, ktorí cestujú po celej Európe či inými firemnými zákazníkmi.

Zľavou 11% na pravidelnú technickú a pravidelnú emisnú kontrolu chceme motivovať seniorov, ktorí musia na našu STK prísť osobne, aby tak urobili po 11:00. V týchto hodinách je už najväčší pracovný ruch za nami a koncentrácia zákazníkov je menšia, čím sa zvyšuje bezpečnosť najmä pre najohrozenejšiu skupinu našich zákazníkov - seniorov.

Otváracie hodiny našich STK nájdete na tomto odkaze – OTVÁRACIE HODINY STK.

PRAVIDLÁ UPLATNENIA ZĽAVY

  • máte 62 rokov alebo viac a viete to preukázať občianskym alebo vodičským preukazom
  • ste majiteľom vozidla, s ktorým absolvujete STK s 11% zľavou (rovnaké meno je na technickom preukaze aj občianskom preukaze)
  • na STK prídete v pracovný deň po 11:00
  • zľava sa vzťahuje na pravidelnú technickú a/alebo pravidelnú emisnú kontrolu osobných vozidiel kategórie M1 a N1 a motoriek
  • zľava sa vzťahuje iba na vozidlo, ktoré sa nepoužíva na podnikateľské účely
  • zákazníkov vybavíme iba v rámci našich kapacitných možností

Aby ani poobede nevznikali zbytočné rady, odporúčame sa OBJEDNAŤ NA PRESNÝ ČAS a absolvovať STK bez čakania.

V prípade, že sa neviete objednať sami, zavolajte nám na konkrétnu pobočku a my vás radi objednáme telefonicky – KONTAKTY NA POBOČKY .

DEKRA Slovensko s.r.o. si vyhradzuje právo upraviť podmienky akcie alebo akciu zrušiť bez udania dôvodu a to počas celej doby trvania akcie.

Osobné údaje sú spracúvané v zmysle čl. 6 ods. 1, písm. f) všeobecného nariadenia o ochrane údajov. Osobné údaje prevádzkovateľ neuchováva. Všetky informácie o spracúvaní osobných údajov sú dostupné aj na www.dekra.sk v časti „Ochrana osobných údajov.“.