Akcia pre seniorov

Máte 62 rokov alebo viac?

Využite možnosť navštíviť nás v menej rušných otváracích hodinách po 11:00 a získajte ZĽAVU 11% na pravidelnú technickú a pravidelnú emisnú kontrolu. AKCIA prebieha od 12.04.2021 do odvolania na všetkých našich STK DEKRA Slovensko každý pracovný deň po 11:00.

Na základe skúseností z predchádzajúcich rokov sme sa rozhodli motivovať slovenských seniorov, aby k nám prichádzali v menej rušných otváracích hodinách. Mnohí k nám prichádzajú ráno alebo doobeda, keď sa to u nás hemží partnermi z dopravných spoločností, vodičmi kamiónov, ktorí cestujú po celej Európe či inými firemnými zákazníkmi.
Zľavou 11% na pravidelnú technickú a pravidelnú emisnú kontrolu chceme motivovať seniorov, ktorí musia na našu STK prísť osobne, aby tak urobili po 11:00. V týchto hodinách je už najväčší pracovný ruch za nami a koncentrácia zákazníkov je menšia, čím sa zvyšuje bezpečnosť najmä pre najohrozenejšiu skupinu našich zákazníkov - seniorov.

Otváracie hodiny našich STK nájdete na tomto odkaze – OTVÁRACIE HODINY STK

PRAVIDLÁ UPLATNENIA ZĽAVY

  • máte 62 rokov alebo viac a viete to preukázať občianskym alebo vodičským preukazom
  • ste majiteľom vozidla, s ktorým absolvujete STK s 11% zľavou (rovnaké meno je na technickom preukaze aj občianskom preukaze)
  • na STK prídete v pracovný deň po 11:00
  • zľava sa vzťahuje na pravidelnú technickú a/alebo pravidelnú emisnú kontrolu osobných vozidiel kategórie M1 a N1 a motoriek
  • zľava sa vzťahuje iba na vozidlo, ktoré sa nepoužíva na podnikateľské účely
  • zákazníkov vybavíme iba v rámci našich kapacitných možností
Aby ani poobede nevznikali zbytočné rady, odporúčame sa OBJEDNAŤ NA PRESNÝ ČAS a absolvovať STK bez čakania.
V prípade, že sa neviete objednať sami, zavolajte nám na konkrétnu pobočku a my vás radi objednáme telefonicky – KONTAKTY NA POBOČKY
DEKRA Slovensko s.r.o. si vyhradzuje právo upraviť podmienky akcie alebo akciu zrušiť bez udania dôvodu a to počas celej doby trvania akcie.
Osobné údaje sú spracúvané v zmysle čl. 6 ods. 1, písm. f) všeobecného nariadenia o ochrane údajov. Osobné údaje prevádzkovateľ neuchováva. Všetky informácie o spracúvaní osobných údajov sú dostupné aj na www.dekra.sk v časti „Ochrana osobných údajov.“.