Stanovenie výšky škody

Poskytujeme nezávislé, globálne jednotné služby likvidácie škôd na diaľku a na mieste pre poisťovníctvo na celom svete s vysokokvalifikovanými odborníkmi vo všetkých oblastiach, ktoré sa týkajú najmä automobilového priemyslu, majetku a zodpovednosti za škodu.

DEKRA je na celom svete partnerom poisťovní pri poskytovaní služieb likvidácie škôd. Naši špecialisti na likvidáciu škôd disponujú odbornými znalosťami a praktickými skúsenosťami, ktoré našim zákazníkom prinášajú konzistentnú kvalitu. Či už ide o jednoduchú škodu na vozidle, alebo o zložitú poistnú udalosť v oblasti zodpovednosti za škodu, odborníci spoločnosti DEKRA ponúkajú služby najvyššej kvality.
Okrem bohatých skúseností DEKRA využíva najnovšie inovatívne nástroje a technológie, vďaka čomu dodržiava sľuby našich kľúčových zákazníkov v oblasti pomoci na mieste alebo na diaľku. Využívaním našich riešení si môžete byť istí, že naše hodnoty - odhodlanie, spoľahlivosť, flexibilita a dostupnosť - budú vždy kľúčové pri poskytovaní našich služieb podľa vašich špecifických potrieb.