Váš prehliadač je zastaralý

Prehliadač internet explorer už nie je podporovaný. Použite iné prehliadače, aby ste mohli webovú stránku využívať lepšie.

DEKRA pečať - predajcovia ojazdených vozidiel

DEKRA pečať - celosvetovo uznávaný štandard spoľahlivosti jazdených vozidiel

Pre spotrebiteľa je dôležité, aby sa mohol spoľahnúť na výrobky a služby, najmä v dnešnom globalizovanom a čiastočne neprehľadnom konkurenčnom prostredí. Bezpečnosť a kvalita sa stávajú ústrednými prvkami úspešného pôsobenia na trhu.

Pečať DEKRA pre ojazdené vozidlá ponúka zákazníkom našich predajcov celosvetovo uznávané potvrdenie kvality a bezpečnosti.

Pečať DEKRA pre jazdené vozidlá - výhody pre predajcov

 • DEKRA pečať je celosvetovo uznávaným štandardom spoľahlivosti pre jazdené vozidlá.

 • Ponúkame kupujúcim istotu na neistom trhu.

 • Zaručujeme flexibilitu a transparentnosť pre kupujúcich a predávajúcich.

 • Poskytujeme objektívnu a neutrálnu kontrolu kvality jazdených vozidiel.

 • Dôkladne kontrolujeme technológie, karosérie a systémy vozidla.

 • Poskytujeme certifikát pečate DEKRA pre jazdené vozidlá.

DEKRA pečať - predajcovia ojazdených vozidiel

O pečiati DEKRA pre jazdené vozidlá - pre predajcov

Pečať DEKRA pre jazdené vozidlá je už mnoho rokov štandardom na trhu s jazdenými vozidlami ako znak spoľahlivosti, ktorý vychádza z našich rozsiahlych skúseností a všeobecne uznávanej nestrannosti.

Trh s ojazdenými automobilmi zostáva rovnako dôležitý ako kedykoľvek predtým a v budúcnosti sa to nezmení. Pre kupujúceho ojazdeného vozidla je však tento trh charakteristický veľkým množstvom neistôt. Aké záruky získajú? Na čo sa môžu v konečnom dôsledku spoľahnúť?

DEKRA je spoľahlivý partner pre národné a medzinárodné schválenia kvality s rozsiahlou celosvetovou sieťou. Naša štandardná pečať DEKRA pre jazdené vozidlá ponúka predajcom a spotrebiteľom:

 • väčšiu flexibilitu a transparentnosť
 • neutrálnu kontrolu kvality
 • podrobné správy o stave vozidla
 • plynulú správu vozidiel
 • istotu

Naši odborníci poskytujú služby, ktoré sú orientované na zákazníka a sú úplne transparentné. V rámci nášho úsilia o neustále zlepšovanie služieb v oblasti certifikácie jazdených vozidiel sme vyvinuli modulárny systém kontroly jazdených vozidiel DEKRA, ktorý je založený výlučne na štandardizovaných testoch. Tento systém prináša výhody obom stranám - kupujúcemu aj predávajúcemu.

Naša služba DEKRA pečať pre jazdené vozidlá je rozdelená na tri jednotlivé kontroly. Kontrola technológie, kontrola karosérie a kontrola systému. Pre každý z modulov sa vypracúva podrobná správa o module. Správa informuje kupujúceho aj predávajúceho o tom, ktoré kritériá boli pri jednotlivých štandardizovaných testoch splnené a ktoré nie. Ak sú všetky tri moduly schválené, pečať DEKRA pre jazdené vozidlá sa potom udelí vo forme certifikátu.