Váš prehliadač je zastaralý

Prehliadač internet explorer už nie je podporovaný. Použite iné prehliadače, aby ste mohli webovú stránku využívať lepšie.

Inovatívne bezpečnostné riešenia pre dnešok a budúcnosť od spoločnosti DEKRA Consulting

Inovatívne riešenia pre rýchlo sa meniaci svet

Komplexné a inovatívne poradenské služby v oblasti bezpečnosti, ktoré myslia dopredu a chránia vaše prevádzkové prostredie, procesy, ľudí a majetok.

Poradenstvo

Definovanie ďalšej hranice bezpečnosti

Spoločnosť DEKRA spája vedu založenú na dôkazoch, špičkové technológie a medzinárodne uznávané odborné znalosti s cieľom vytvárať inovatívne bezpečnostné riešenia pre dnešok a budúcnosť. Naším cieľom je viesť transformáciu bezpečnosti na pracovisku a v obchodných postupoch, v rámci prevádzky a procesov, ako aj v dynamickej a rýchlo sa meniacej digitálnej ére.

Keďže organizácie potrebujú na ochranu svojho prevádzkového prostredia, údajov, ľudí a procesov rôzne prístupy, navrhli sme naše služby na mieru vašim potrebám, aby sme vás podporili v akejkoľvek bezpečnostnej otázke. Ponúkame poradenské zdroje, ktoré dopĺňajú každú z nasledujúcich oblastí bezpečnosti, čoho výsledkom je komplexná podpora a efektívny prístup k bezpečnosti.