Kontrola vozidla pred kúpou

Pohodlná a profesionálna kontrola jazdeného vozidla pred kúpou

Ako odborníci na kontrolu vozidiel vnášame transparentnosť do procesu kúpy jazdeného vozidla a vykonávame potrebné kontroly, ktoré zabezpečia, že vozidlo je bez skrytých technických a právnych vád.

O kontrole jazdeného vozidla pred kúpou

Pri kúpe alebo predaji vozidla sa odporúča vykonať jeho kontrolu pred kúpou. V niektorých krajinách je táto kontrola povinná a v závislosti od miestnych predpisov ju môže vykonať buď kupujúci alebo predávajúci.
Vo všetkých prípadoch je požiadavka rovnaká: zabezpečiť transparentnosť týkajúcu sa bezpečnostného stavu vozidla pred zmenou majiteľa.
DEKRA poskytuje digitálne riešenia, ktoré tento proces zjednodušujú a zabezpečujú jeho hladký priebeh. Naša aplikácia umožňuje urýchliť proces a poskytnúť správne a relevantné informácie.
Podľa miestnych predpisov môžu odborníci spoločnosti DEKRA na kontrolu vozidiel ponúknuť riešenia, ktoré zahŕňajú identifikačné kontroly na zaručenie pôvodu vozidla. Medzi ďalšie zisťované položky môžu patriť aj kontroly údajov o minulosti vozidla, o vykonaných opravách, špecifické kontrolné body, fotografie a iné.