Váš prehliadač je zastaralý

Prehliadač internet explorer už nie je podporovaný. Použite iné prehliadače, aby ste mohli webovú stránku využívať lepšie.

svet vízie

Bezpečnosť na cestách, v práci a doma

O spoločnosti DEKRA

Kto sme a čo robíme

Video cannot be loaded

Otvoriť video externe

Od svojho založenia v roku 1925 DEKRA sľubuje: Zaručujeme bezpečnosť interakcie človeka s technikou a životným prostredím. Odvtedy sa Deutscher Kraftfahrzeug-Überwachungs-Verein e.V. stal jednou z popredných svetových odborných organizácií. DEKRA SE je dcérska spoločnosť v úplnom vlastníctve DEKRA e.V. a riadi prevádzkové činnosti skupiny. Spoločnosť DEKRA dosiahla v roku 2019 príjmy v celkovej výške viac ako 3,4 miliardy eur. Spoločnosť v súčasnosti zamestnáva 44 000 ľudí vo viac ako 60 krajinách na všetkých šiestich kontinentoch.

Na cestách, v práci aj doma - kvalifikovaní odborníci spoločnosti DEKRA vytvárajú vyššiu bezpečnosť vo všetkých kľúčových oblastiach života. Spoločnosť má jasnú a ambicióznu víziu budúcnosti. Víziou k 100. narodeninám spoločnosti v roku 2025 je vidieť DEKRA ako globálneho partnera pre bezpečný a udržateľný svet.

Naše široké portfólio služieb s kvalifikovanými a nezávislými odbornými službami siaha od kontroly vozidiel a odborných posudkov až po služby v oblasti poistných udalostí, priemyselných a stavebných inšpekcií, bezpečnostného poradenstva, testovania a certifikácie výrobkov a systémov, ako aj školení a brigád.