Váš prehliadač je zastaralý

Prehliadač internet explorer už nie je podporovaný. Použite iné prehliadače, aby ste mohli webovú stránku využívať lepšie.

Akcia pre deti v MŠ v Prievidzi

Začiatok školského roka je v DEKRA Slovensko každoročne venovaný kampani pre deti, počas ktorej na našich STK rozdávame najmenším účasníkom cestnej premávky červené detské šiltovky s reflexnými prvkami. Ani tento rok nebol výnimkou.

Šiltovka DEKRA

V spolupráci s Okresným riaditeľstvom Policajného zboru v Prievidzi sme zároveň už štvrtý rok usporiadali aj Bezpečnostnú akciu pre detičky v Materskej škôlke na Nábreží sv. Cyrila a Metoda v Prievidzi.

Súčasťou tejto akcie bola zaujímavá prednáška od pani policajtiek, kde sa deti naučili ako prechádzať cez priechod pre chodcov alebo aj to, čo všetko potrebujú mať na sebe pri jazde na kolobežke či bicykli. Nebudeme zapierať, že deti určite najviac oslovilo policajné auto a jeho majáky a húkačky. Pani policajtky dovolili deťom si v ňom chvíľku posedieť a ukázali im aj rôzne pomôcky, ktoré pri svojej práci používajú. Úspech zožali najmä policajné putá :)

Ani tento rok samozrejme nechýbal deťmi veľmi obľúbený pokus s vajíčkami - jedno nezbedné, ktoré si na bicykel prilbu nenasadí a jedno poslušné, ktoré zodpovedne prilbu nosí. Čo myslíte, ktoré z nich sa po páde rozbilo? Pozrite si fotky v našej Galérii.