Váš prehliadač je zastaralý

Prehliadač internet explorer už nie je podporovaný. Použite iné prehliadače, aby ste mohli webovú stránku využívať lepšie.

Test batérie elektrických vozidiel

Náš test batérií elektromobilov poskytuje transparentné meranie kapacity batérie s výsledkami v priebehu niekoľkých minút.

Ako odborníci na elektromobilitu s dlhoročnými skúsenosťami v DEKRA vieme, že zdravotný stav (State of Health - SoH), definovaný ako zostávajúca kapacita batérie ojazdeného elektromobilu, má silný vplyv na hodnotu a výkon vozidla.

Náš test batérie pre elektrické autá je založený na webovej aplikácii a poskytuje presný obraz o zdravotnom stave batérie, ktorý sa hodnotí na základe 15-minútovej analýzy. Naše riešenie pokrýva veľké množstvo modelov elektrických áut od rôznych výrobcov a poskytuje neutrálne, nezávislé výsledky testov batérie, na ktoré sa môžete spoľahnúť pri používaní, kúpe a predaji ojazdených elektromobilov.

Výhody nášho testu batérie EV

  • Analýza zdravotného stavu batérie elektromobilu za 15 minút

  • Vynikajúci pomer čas/presnosť vďaka našej komplexnej databáze a patentovanému algoritmu

  • Jednoduchý testovací proces: pripojenie – akcelerácia – výsledný report

  • Výsledky testu batére pre elektromobily sú nezávislé od výrobcu

  • Prehľadný výsledný report o stave batérie určuje zostávajúcu kapacitu batérie

  • Okamžitý výsledok testu doručený e-mailom

Transparentné zistenie zvyškovej kapacity s naším rýchlym a presným testom batérie

Test batérie EV

Batéria elektromobilu je primárnym ukazovateľom hodnoty vozidla. Nepriaznivé podmienky, ako je neefektívny štýl jazdy, vysoká rýchlosť jazdy, teplo a zima, počet najazdených kilometrov, nabíjacie cykly a mnohé ďalšie faktory môžu znížiť kapacitu batérie. Náš test poskytuje spoľahlivé, transparentné vyhlásenie o zostávajúcej kapacite batérie, aby kupujúci a predávajúci mohli lepšie odhadnúť hodnotu, funkčnosť a výkon ojazdených elektromobilov.

Náš test batérie za 15 minút v štyroch krokoch určí kapacitu použitej batérie elektromobilu:

  • Príprava: Pripojenie komunikačného rozhrania vozidla (VCI) ku káblu a potom kábel k portu OBD.
  • Statický test: Po zadaní všeobecných údajov o vozidle sa načítajú požadované diagnostické údaje a overí sa všeobecná pripravenosť.
  • Dynamický test: Údaje sa zhromažďujú počas krátkeho zrýchlenia.
  • Report DEKRA: Vyhodnotenie je pripravené za pár minút a zobrazuje zvyškovú kapacitu batérie v jasnom a zrozumiteľnom formáte. Celú správu s ďalšími informáciami je možné poslať používateľovi e-mailom.

Test batérie s patentovaným algoritmom bol potvrdený prestížnou univerzitou RWTH Aachen. Test je sofistikovaný, rýchly a presný, s ďalšou výhodou poskytovania nezávislého a objektívneho hodnotenia zostatkovej kapacity batérie elektromobilov. Pomáha to podporovať transparentnosť a dôveru v oblasti predaja použitých elektrických vozidiel.

Battery test video

Video cannot be loaded

Otvoriť video externe