Váš prehliadač je zastaralý

Prehliadač internet explorer už nie je podporovaný. Použite iné prehliadače, aby ste mohli webovú stránku využívať lepšie.

Služby pre leasingové spoločnosti

Preberanie vozidiel po ukončení operatívneho lízingu

Manažment jazdených vozidiel Oddelenie UCM (Used Car Management)

Služby pre leasigové spoločnosti

Najdôležitejším momentom nášho vstupu na trh v oblasti inšpekcií vozidiel bol dopyt po nezávislom a odbornom posúdení treťou stranou. Jedná sa hlavne o posúdenie stavu karosérie, interiéru alebo celkového stavu vozidla, napríklad pri ukončení financovania, pri preberaní vozidiel medzi vodičmi a pri rôznych iných udalostiach, ktoré vyžadujú dôkladnú kontrolu a zdokumentovanie stavu vozidla. Výsledkom kontroly je elektronicky spracovaná záverečná správa o stave vozidla v čase odovzdania s možnosťou vyčíslenia nákladov na opravu, kompletnou fotodokumentáciou, správou o stave batérie hybridného či elektrického vozidla alebo o hrúbke laku karosérie.

Obhliadky vykonávame pre všetky typy cestných vozidiel ako napr. osobné vozidlá, ľahké úžitkové, nákladné vozidlá a autobusy na našich strediskách najmä v Bratislave, Košiciach, Žiline alebo v individuálnych prípadoch priamo u klienta.

Spoločnosť DEKRA je celosvetovou autoritou v tejto oblasti a poskytuje služby pre nevýznamnejšie lízingové spoločnosti a autorizovaných dovozcov vozidiel renomovaných značiek na Slovensku aj v zahraničí.

Na domácom trhu sme stabilným a spoľahlivým partnerom pre našich odberateľov a poskytujeme tieto služby od roku 2007 kedy došlo ku vzniku nového špecializovaného oddelenia UCM, ktorého základy sú postavené na dlhoročných skúsenostiach našich kolegov z iných krajín a na Slovensku sa tešíme podpore oddelenia znalectva v cestnej doprave.

DEKRA Slovensko s.r.o. je dodávateľom služieb pre významné spoločnosti:

ALD Automotive Slovakia s.r.o., ARVAL Slovakia s.r.o., Business Lease Slovakia s.r.o., BMW Slovenská republika s.r.o., ČSOB Leasing a.s., RAI Internacional, s.r.o., VOLKSWAGEN Finančné služby Slovensko s.r.o., SCANIA Slovakia s.r.o.

Vyberte si, prosím, z nasledovnej ponuky alebo nám napíšte:

Kontakt

Patrik Rigda

Vedúci oddelenia UCM

separator
+421 905 666 925
separator

Stredisko UCM Bratislava

Panónska cesta 47

851 04 Bratislava

Ján Korytár

Riaditeľ Automotive services

separator
+421 910 340 206
separator

DEKRA Slovensko s.r.o.

Panónska cesta 47

851 04 Bratislava