Technické kontroly

DEKRA Slovensko je lídrom v oblasti technických kontrol

Spoločnosť DEKRA Slovensko sa od svojho založenia v roku 1995 plne angažuje v oblasti bezpečnosti cestnej premávky. S viac ako 25 rokmi skúseností v oblasti kontroly vozidiel a so zastúpením vo všetkých slovenských regiónoch je DEKRA Slovensko jednotkou v službách kontroly vozidiel, pričom ročne vykoná na Slovensku viac ako 100 tisíc technických kontrol všetkých druhov cestných vozidiel.

Ako neutrálna a nezávislá spoločnosť sa DEKRA Slovensko zameriava na dve hlavné úlohy: kontrolu spôsobilosti vozidiel na cestách v záujme bezpečnosti vodičov a účastníkov cestnej premávky a meranie emisií v záujme ochrany životného prostredia.
DEKRA Slovensko poskytuje maloobchodným a firemným zákazníkom služby technických kontrol pre všetky typy vozidiel: od motocyklov, osobných automobilov, karavanov až po nákladné vozidlá, prívesy a traktory.
Vyškolení a profesionálni technici spoločnosti DEKRA Slovensko kontrolujú všetky vozidlá zákazníkov presne a dôkladne, pričom používajú najmodernejšie vybavenie a postupy najvyššej kvality. Našou prioritou vo vzťahu ku klientom je vysoká efektivita služieb, aby sme predišli prestojom u klienta a aby sme proces kontroly čo najviac zjednodušili.
Ako súčasť celosvetovej expertnej organizácie DEKRA sa delíme o svoje know-how v oblasti bezpečnosti cestnej premávky s medzinárodnými organizáciami, ako sú Európska komisia a OSN, a realizujeme rôzne komunikačné akcie, ako sú výročná správa o bezpečnosti a kampane zamerané na bezpečnosť cestnej premávky, ktoré sú určené širokej verejnosti.