Váš prehliadač je zastaralý

Prehliadač internet explorer už nie je podporovaný. Použite iné prehliadače, aby ste mohli webovú stránku využívať lepšie.

Opakovaná emisná kontrola

Opakované emisné kontroly pre všetky vozidlá

Opakovaná emisná kontrola umožňuje technikovi uistiť sa, že všetky požadované nápravné opatrenia boli vykonané v súlade s požadovanými normami. Vozidlo tak môže naďalej jazdiť v bezpečnom stave pre vodičov, ostatných účastníkov cestnej premávky a v čistejšom stave pre životné prostredie.

Výhody opakovanej emisnej kontroly v DEKRA

  • Zaistíme, aby vaše vozidlo bolo bezpečné, spoľahlivé a spĺňalo všetky príslušné normy.

  • Opakované emisné kontroly v DEKRA sú jednoduché a pohodlné.

  • Sme neutrálny partner a poskytujeme nezávislé poradenstvo.

  • Používame najmodernejšie vybavenie a procesy najvyššej kvality.

Opakovaná emisná kontrola

O opakovanej emisnej kontrole

Ak vozidlo zákazníka neprešlo pravidelnou emisnou kontrolou z dôvodu jednej alebo viacerých važných chýb (skupina B), ktoré boli zaznamenané počas pravidelnej kontroly, naši skúsení odborníci radi pomôžu zákazníkom s opakovanou kontrolou.

Tú je možné vykonať pre všetky typy vozidiel vrátane osobných automobilov, motocyklov, karavanov, obytných automobilov, mopedov a motorových trojkoliek v závislosti od miestnych právnych predpisov.

Majiteľ každého vozidla, ktoré musí absolvovať opakovanú emisnú kontrolu, má na opravu svojho vozidla lehotu v závislosti od miestnych predpisov. Na Slovensku je to 60 dní.

DEKRA zabezpečuje, aby bolo vozidlo každého zákazníka bezpečné, spoľahlivé a spĺňalo všetky požadované normy stanovené vnútroštátnymi a medzinárodnými predpismi.